Новини

Термінова операція для Еларії!

Середа, 08 липня, 2020
У відділенні нейохірургії Міської дитячої клінічної лікарні Львова, що по вул. Орлика, перебуває 11-тирічна Елічка, яка потребує невідкладної операції.

Унікальна операція для Марії Ковальової

Понеділок, 06 липня, 2020
Понеділок розпочався з чудової новини!

Перука для Іринки

Середа, 01 липня, 2020
Багатьом дівчаткам, які внаслідок лікування чи хвороби втратили волосся, можливість одягти перуку додає сил долати непростий період в їхньому житті.

Підсумки "лимонадного тижня"

П'ятниця, 26 червня, 2020
Дуже радіємо з того, що він відбувся!

Львів разом проти коронавірусу

Вівторок, 23 червня, 2020
Після місяців карантину, порожніх вулиць і ретельної уваги до статистики з перебігу Covid-19, на жаль, зараз частіше спостерігаємо нехтування правилами епідеміологічної безпеки і ослаблення інтересу до проблеми.

З днем медика!

П'ятниця, 19 червня, 2020
В непростих реаліях, з обмеженими можливостями, ви продовжуєте відновлювати людям здоров’я та рятувати життя. Ви творите справжні дива, і тільки ви знаєте, скільки праці та наполегливості вони вартують.

День лимонаду до дня медика

Середа, 17 червня, 2020
Допомагати може бути смачно!

Lions MC Ukraine здали кров для порятунку дитячого життя

Понеділок, 15 червня, 2020
Допоки Львів та львів’яни протирали очі крізь ранкову понеділкову мряку, учасники байкерського клубу Lions MC Ukraine поділилися частинкою свого здоров’я, здавши кров для порятунку життя.

Як донори врятували життя Олежику

Понеділок, 15 червня, 2020
лег Казмірук сьогодні гуляє вуличками рідного Червонограда, ласує морозивом, спілкується з друзями, проте чотири роки тому на довгий час його домівкою став Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

Здай кров - врятуй життя!

П'ятниця, 12 червня, 2020
У світі майже 118 млн. людей віддають свою кров заради здоров’я та порятунку життя інших. В Україні донорський рух лише розвивається. Щорічно понад пів мільйона українців стають донорами крові.