Новини

Лейковорин для Буйни Юрчика – 1001 гривня!

Четвер, 19 червня, 2014
Юрчик Буйна – маленький пацієнт львівської хірургії.

Бісерні деревця:)!

Вівторок, 17 червня, 2014
Протягом місяця ми проводили доволі спокійні, прості заняття, що не вимагали від дітей якоїсь особливої винахідливості, наполегливості та активності. Навіть трішки нуднувато стало… Ось ми і вирішили виготовити дерева з бісеру. Тому що для їх створення і справді треба неабияк постаратись та зосередити увагу саме на роботі, аби воно вийшло гарним та великим.

Білошапко Ростик – все спочатку.

П'ятниця, 13 червня, 2014
Дуже сумним виявився початок літа для нашого Ростика Білошапко. Хлопець повернувся в лікарню з рецидивом. Це стало важким ударом і для хлопця, і для батьків і для нас. Ростик тільки почав звикати до нормального життя і знову лікарняна палата і хімія.

Просте орігамі на Дністерській 27!:)

Середа, 11 червня, 2014
Зазвичай слово "орігамі" викликає досить передбачувану реакцію серед наших діток: " У мене точно не вийде!", "Я не зможу". Такі та багато інших фраз почули і цього разу. Проте ми вкотре переконали малят із гематології та хірургії Львова, що у цій техніці нічого складного немає. Вони перевірили свої орігамі вміння, створюючи котиків та песиків.

Тетянка Дзюба – і знову Віфенд!

Понеділок, 09 червня, 2014
Наша тендітна і водночас сильна дівчинка Тетянка Дзюба продовжує боротись з рецидивом – цієї весни дівчинка повернулась в гематологію ЗУСДМЦ. Таня пройшла перший блок протоколу і увійшла в ремісію.

Гікамтин для Андрійка Мізуна – допоможіть оплатити!

Понеділок, 09 червня, 2014
Андрійко Мізун проходить лікування у хірургії ЗУСДМЦ. Малюк пройшов 10 блоків хімії і променеву, бувало по всякому, та Андрійко вперто боровся – він надзвичайно жвавий, веселий і цікавий до всього хлопчик, безперечно таке прагнення жити дуже допомагає! Та коли малюк вже майже досяг фінішної прямої – хвороба почала прогресувати.

Реактиви для метотрексату. Львів.

Четвер, 05 червня, 2014
Так сталось, що в силу особливостей нашої роботи ми знаємо багато різних речей.