Новини

Пульмозим для совенятка Христинки.

Четвер, 25 січня, 2018
Чому совенятко? Читайте роз'яснення далі.

109 452 грн і Владиславчик нарешті матиме власний ШВЛ!

Вівторок, 23 січня, 2018
Уявіть собі, що Ви прокидаєтесь знерухомленим, до вас прикріплено апаратів, без яких ви не зможете самостійно дихати, І так, ви при цілковитій свідомості! Звучить, як сценарій з фільмів жахів. Але цей опис підлягає під реальноіснуючий діагноз СМА.

Кисневий концентратор для нашого Юрка.

Середа, 17 січня, 2018
Дуже часто у житті пацієнта з муковісцидозом настає момент, коли йому потрібен кисневий концетратор. Коли ситуація зовсім кепська, цей апарат необхідний навіть вдома.

Життя маленької Катрусі!

Вівторок, 26 грудня, 2017
Немає нічого гіршого, ніж коли тобі кажуть, що твоя дитина не житиме. Саме це почула мама маленької Катрусі в одній з київських лікарень. Майже вироком для неї прозвучав діагноз “атрезія жовчовивідних шляхів” – вроджена вада печінки.

Один особливий день.

Вівторок, 12 грудня, 2017
На днях ми мали можливість завітати в гості до маленького Владиславчика. Хлопчик, що кілька місяців фактично жив у реанімації, нарешті вдома.

Владиславчик дуже хоче провести зимові свята вдома!

Четвер, 30 листопада, 2017
Владиславчик Калакун - один із наймолодших і водночас найважчих наших пацієнтів.

«ІТ-Миколай 2017!»

Середа, 29 листопада, 2017
Кінець листопада, майже зима, а отже – час готуватись до свята Миколая! Цього року стартує шоста акція «ІТ Миколай» спільно з ІТ-спільнотою Львова, щоправда, акція вже давно вийшла як за межі Львова, так і за межі ІТ!

Олежик Казмірук – ТКМ відбулась!

П'ятниця, 24 листопада, 2017
Вчора сталася надзвичайна подія в житті Олега Казмірука – йому пересадили кістковий мозок від неродинного донора!

Одна на 100 000

Четвер, 16 листопада, 2017
У Софійки Федевич рідкісне спадкове захворювання — тирозинемія. За статистикою таких дітей, як вона, 1 на 100 000. Але хіба можна вимірювати життя дитини статистичними обчисленнями?

Життя після пересадки або Такролімус і з чим його «їдять».

Середа, 08 листопада, 2017
Це Женя Лубянцева. Женічці 2.5 роки, і в цій веселій і активній дівчинці вже просто неможливо впізнати ту жовтеньку, худеньку малечу з дуже великим животиком, якою вона була від народження.