Новини

Не стало Жені Демчишина.

Четвер, 18 жовтня, 2012

Львівські новини.

Вівторок, 16 жовтня, 2012

Африканські аплікації у гематології та хірургії Львова :)

Вівторок, 16 жовтня, 2012
Дощ, небо затягнуте хмарами, негода така, що тільки вдома сидіти і пити тепленький чай. Та що ми бачимо у двох відділеннях лікарні? У гематології та хірургії вирує літній позитив та кипить жагуча творча робота! Так, цей день був дійсно «спекотним» завдяки творчому заняттю:). А саме - яскравим африканським аплікаціям:). Для створення роботи нам стали у пригоді кольоровий папір, картон, макарони, нитка для в’язання, гофрокартон, кольорові контури та клей. Від різноманіття запропонованих матеріалів аж очі розбігалися:). Та ми не розгубились і знайшли призначення для них усіх:).

Від індійських слоників до індійських огірочків:)

Вівторок, 09 жовтня, 2012
Тепла та сонячна амтосфера, що властива екзотичній Індії не могла залишити діток із Дністерської та волонтерів байдужими. Тому опісля симпатичних квілінгових слоників, котрих діточки створювали минулого тижня, ми продовжили індійську тематику і взялись за розпис скляночок орнаментом – індійські огірочки, або ж пейслі. Буде непросто сказати, що ж більше сподобалось малятам із гематології та хірургії – мотив та назва розпису, скляночки чи вітражні фарби:). Та знаємо, напевно, що ця творча суміш дала фантастичний та неповторний результат:).

Індійські слони у Львові:)

Вівторок, 02 жовтня, 2012
Опісля тем присвячених Єгипту і Тібету, ми поволі перейшли до не менш загадкової та прекрасної Індії. Це та країна, культура, якої не залишить байдужими тих, хто полюбляє екзотику та пригоди. Сказавши слово «Індія» виникає безліч асоціацій, таких як: йога, Тадж Махал, Ганг, Гімалаїі, пейслі … і СЛОНИ! Саме на останніх ми і зупинились обираючи тему для творчого. Створювали їх за допомогою картону, нитки, клею ПВА та техніки квілінгу.

Дем’ян Бандурович – знову ПЕТ.

Четвер, 27 вересня, 2012

Орест Козак. День восьмий.

Середа, 26 вересня, 2012

Мандала із круп у львівській лікарні:)

Вівторок, 25 вересня, 2012
Діти із відділення гематології та хірургії дивують усіх довкола не лише власними творчими вміннями, але й знанням великої кількості слів, значення яких для багатьох залишається лиш загадкою:). Квілінг, декупаж, кракелюр, кусудама і т.д. Це далеко не весь перелік незвичних понять, якими можуть похвалитись юні митці:). А цієї суботи він поповнився ще одним цікавим - «мандала», що з санскриту означає «круг», і, як вважалось у Тібеті, Індії та Китаї, створюючи її ти краще пізнаєш себе, оточуючий світ, та починаєш відчувати цілковиту гармонію із ним. Ось і ми захотіли перевірити, який результат отримаємо зробивши власну мандалу. По правді кажучи, було по всякому – дехто втомлювався і не довершував роботу, хтось сидів до переможного «ура!»:). Для даного творчого нам стали у пригоді пофарбоване пшоно та горох, картон, клей, олівець, циркуль, а наголовніше - витримка:).