Новини

Нестабільний Віталік.

Середа, 20 липня, 2016
Кожен день життя для Віті, як на пороховій бочці: вже ніби здавалось - ось воно полегшення, як через трохи нове загостення та стаціонар.

Анастасія в країні чудес.

Понеділок, 18 липня, 2016
Анастасія Кобзар обожнює читати, її найулюбленішою книгою є “Аліса в країні чудес”. Настюха і сама дуже схожа на казкову героїню - вона дуже гарна, привітна та добра незважаючи ні на що, хоч на її маленькі плечі випало багато важких випробувань.

Софійка хоче їсти!

П'ятниця, 15 липня, 2016
Ще один місяць минув, і знову підходить час купувати суміш для Софійки Пирожак.

Я хочу бути такою як усі!

Четвер, 14 липня, 2016
Кожен з нас мріє бути особливим, не схожим на інших. Але ось наша Анна Марія, напевно б, віддала б усе, аби не вирізнятись серед інших, і бути як усі. Та хвороба не питаючись, зробила вибір за неї і Анна-Марія попри свою волю стала вийнятковою дитиною.

Незламна Єва.

Вівторок, 05 липня, 2016
Єва Євсікова - маленька та дуже сильна дитина, яка страждає від двох діагнозів: муковісцидозу та вад мовлення та слуху. Та незважаючи на останній, вона чудово навчилась спілкуванись з іншими. Це особлива мова — її чарівної усмішки, зворушливого погляду та щирої душі.

І знову малюємо:).

П'ятниця, 24 червня, 2016
І чому ми постійно дивуємось, як вперше ще досі - не можемо зрозуміти. Але, коли справа доходить до малювання, ми завжди кажемо щире “Вав”. У діток з гематології та хірургії, що на Дністерській 27 виходять такі красиві роботи, що іншої реакції просто не може бути! Якщо хочете самі вкотре в цьому переконатись, читайте далі:).

Писанчин Микола – SOS!

Четвер, 16 червня, 2016
Вже дуже давно нам не доводилось позначати свої новини абревіатурою SOS. Однак, цей час настав…І настав він у Миколки Писанчина – нашого дорослого і дуже «дорогого» хлопчика…

Буйна Юрчик – допоможіть пройти МРТ!

Середа, 15 червня, 2016
Знову потрібна допомога для Юрчика Буйни – пройшло півтора місяця від минулого обстеження і настав час для повторного.

Микола Писанчин в реанімації – дуже потрібен Кальцій Фоліант і кошти на його купівлю!

Понеділок, 13 червня, 2016
Надзвичайна ситуація сталася з Миколою Писанчином. Хлопець в реанімації, після блоку метотрексату.