Новини

Квілінгуємо по-весняному

Субота, 16 січня, 2010
Цієї суботи, коли на вулиці добряче сніжило, мороз щипав за носа, а вікна розмалювалися чудернацькими візерунками, наше заняття на Дністровській видалося дуже навіть весняним і теплим: діти з волонтерами майстрували квіти. Не сніжинки, не ялинки, а саме квіти – ті маленькі символи весни і надії. Робилися квіти в техніці квілінг – одній з найулюбленіших занять наших діток. Квілінг, або паперокрутіння, полягає у нарізанні вузьких рівних смужечок паперу і скручуванні його у моточок (щільний або не дуже), і формуванні з нього потрібної деталі для готового виробу. Далі усі деталі (частинки виробу) склеюються до купи, і – вуаля! – квітка готова. Це зовсім просто, потрібно лишень трошки терплячості і акуратності.

Проскурник Діма – СОС!!! СОС!!! СОС!!!

Четвер, 14 січня, 2010
Проскурнику Дімці знову дуже потрібна наша допомога. Зовсім недавно, якраз напередодні новорічних свят Діма з рецидивом повернувся у відділення гематології Львівської обласної.

Невже у Львові не знайдеться п’ять справжніх чоловіків???

Вівторок, 12 січня, 2010
У Львові терміново потрібні донори на тромбоконцентрат 3 групи для Проскурника Дмитра!

Гедзович Максим - терміново потрібна 1 тисяча євро!!!

Понеділок, 04 січня, 2010
26 січня Максима чекають в Ессені, в центрі з лікування ретінобластом для планового обстеження.

Львівські дітки

Четвер, 24 грудня, 2009

Подаруй атмосферу свята хворим дітям

П'ятниця, 18 грудня, 2009
Цього року акцію «Миколай дітям у лікарнях» ми проводимо спільно з львівським рестораном-клубом «Атмосфера».

Трохи новин з Львівської обласної

Четвер, 03 грудня, 2009
Нарешті карантин закінчився! У відділення пускають відвідувачів, творчі заняття в лікарні теж поновилися, і вдалося зібрати трохи новин.

Сестрички Лапчак - всім привіт з Ессена!

Середа, 02 грудня, 2009
Вже майже три тижні сім'я Лапчаків знаходиться в Ессені, Німеччина. За цей час дівчаток повністю обстежили.

Творчі заняття повертаються!

Вівторок, 01 грудня, 2009
На час нашого карантину ми вирішили все ж таки утриматись від проведення творчих занять в лікарні. Надто вже всі були налякані – і лікарі, і батьки, і ми, волонтери, аби ризикувати безпекою наших діток. Тому ми просто передавали у відділення матеріали для творчих занять (пластилін, вітражні фарби, папір для витинанок та інше), аби діти з батьками могли попрацювати самостійно, в палатах. І от щойно минулого тижня, коли офіційно закінчився карантин, в відділення прийшли волонтери. Цього разу ми разом з дітками вчилися техніці малюнку кольоровою пастеллю на темному фоні.