Новини

Це страшне слово Темодал…

Середа, 28 травня, 2014
От і настали ті часи, коли у нас в лікарні позакінчувались ліки…

Квілінгові аплікації:).

Середа, 28 травня, 2014
Мистецтво квілінгу своїми коренями сягає часів Давнього Єгипту та Китаю. Не втратило воно своєї популярності і сьогодні, ставши ще більш доступним для кожного охочого. Не оминають квілінг увагою і наші діти, що також добре знайомі із цією технікою. Проте на занятті, що відбувалось цього тижня, були і ті хто взявся за неї вперше. Та незважаючи на рівень підготовки, з цим простим завданням впорались всі!

Львівські хлопчики – дуже потрібна допомога!

Вівторок, 27 травня, 2014
Трьом хлопчакам з хірургії ЗУСДМЦ дуже-дуже потрібна допомога! Усі вони проходять протокольне лікування і всі троє зараз на хімії, всім трьом дуже потрібні препарати для підняття аналізів і продовження лікування.

Терміново потрібен Віфенд для Кінаш Марічки та Дзюби Тетянки!

Понеділок, 26 травня, 2014
У Львові дуже-дуже потрібен Віфенд – вже двоє наших чарівних дівчаток потребують цього препарату!

Яскраве солене тісто:).

Вівторок, 20 травня, 2014
Цього тижня діти із Дністерської працювали із соленим тістом. Емоції, що пов’язані із цим матеріалом, були спершу досить контрастними: від «Ні, я хочу малювати, а не ліпити!!!» до «Ого, які цікаві відчуття!». Та на щастя, навіть ті, хто на початку скептично віднісся до завдання, визнав, що ліпка ні в чому не поступається малюванню! Більше того, через декілька днів вироби стануть твердими, неначе з глини, тому слугуватимуть дітками чудовими статуетками.

Марічка Кінаш. На межі…

Вівторок, 20 травня, 2014
Надзвичайна ситуація склалася у найтендітнішої та найвразливішої з наших дівчаток – у Кінаш Марічки вчора виявили грибковий менінгіт і вже на сьогодні в терміновому порядку потрібно Віфенд – як мінімум 10 флаконів, а краще 14.

Весняні метелики на Дністерській 27!:)

Неділя, 18 травня, 2014
Розпис метеликів – просте, але водночас настільки цікаве для діток заняття, що ми проводимо його вже багато років поспіль. Відбулось воно і цього річ.

Софійка Пирожак.

П'ятниця, 16 травня, 2014
До сьогоднішньої новини мені знову хочеться дати фото, з якого почалась Софійчина історія для нас. Ні, в нас достатньо фотографій Софійки, пан Євген регулярно їх надсилає. Та вчора, 15 травня, виявляється, був міжнародний день мукополісахаридозу, і мені знову стало сумно від того, як багато людей залишаються наодинці з хворобою і багатьох з них навіть немає кому підтримати, не те що допомогти…

Халюзіна Діана – пересадка нирки. 54 000 $

Четвер, 15 травня, 2014
54 000 $ - це багато чи мало, якщо це ціна твого життя? Саме стільки вартуватиме лікування Халюзіної Діани в Білорусії. Саме стільки вартуватиме пересадка донорської нирки для дівчинки. І саме стільки вартуватиме її нове життя.