Новини

Ліки для Павлика.

Вівторок, 20 вересня, 2016
У відділенні ІІ хірургії на Орлика лежать, зазвичай, найменші з наших підопічних. Однак, і тут бувають вийнятки. Знайомтесь, Павлик. Павлику 13 років і майже все своє життя він знаходиться в лікарні.

Ігорко, муковісцидоз та всепоглинаюча депресія

Понеділок, 19 вересня, 2016
Якийсь той вересень дуже багатий на важких та сумних хлопців.

Радість руху для Оксанки Балко!

П'ятниця, 16 вересня, 2016
У відділенні хірургії ЗУСДМЦ борються із злоякісними клітинами дві чарівні дівчинки – 15-ти річна Оксанка і її старша сестра Люда. В лікарні вони з травня місяця і зроблено вже дуже-дуже багато, на стільки багато, що дівчата вже навіть знову навчились посміхатись! А починалось все дуже важко…

Красуня Лєра. Коли вже все нарешті буде добре?

Середа, 14 вересня, 2016
Всім вітання від Валерії Фостійчук. Ну що вам сказати, Лєра була б не Лєра, якби все йшло без пригод…

Заведос для гематології ЗУСДМЦ!

Вівторок, 13 вересня, 2016
Друзі, в нас знову халепа, навіть дві! Не встигли ми повернутися після літніх канікул, як одразу довелося з головою занурюватися в роботу – безліч прохань, проблем і потреб… І найперша з них – Заведос для дітей з гематології.

Безрадісний Іванко.

Понеділок, 12 вересня, 2016
Коли ми вперше познайомились з Іваном від нього постійно віяло якимось незбагненним сумом, тугою. Здавалось, через хворобу, через те що знову загримів до лікарні. Та, як згодом виявилось, все було куди страшніше та глибинніше: у хлопчика нестало мами.

Прощавай літо:)

Понеділок, 22 серпня, 2016
Якими ж були останні літні майстеркласи на Дністерській 27, дивіться далі.

Донори 2 (+) - врятуйте нашу Женьку!

П'ятниця, 05 серпня, 2016

Віталік Костишин – життя врятували, тепер рятуємо ногу!

Вівторок, 26 липня, 2016
Минулого тижня ми писали про 15-ти річного Віталіка, що перебуває у реанімації ЗУСДМЦ з надзвичайно важкою травмою ноги. Віталік потрапив у ДТП, яке ледь не коштувало йому життя… Хлопець вижив, але ледве не втратив ногу. Вже другий тиждень лікарі Західноукраїнського центру борються за хлопця, і, нарешті, маємо гарні новини!

Реанімація – СОС!!! (ЗУСДМЦ)

Четвер, 21 липня, 2016
У реанімації Західноукраїнського центру на Дністровській перебуває 15-ти річний Віталік Костишин. Хлопець у важкому стані після ДТП, яке сталось 12 липня.