Новини

Бісерні деревця:)!

Вівторок, 17 червня, 2014
Протягом місяця ми проводили доволі спокійні, прості заняття, що не вимагали від дітей якоїсь особливої винахідливості, наполегливості та активності. Навіть трішки нуднувато стало… Ось ми і вирішили виготовити дерева з бісеру. Тому що для їх створення і справді треба неабияк постаратись та зосередити увагу саме на роботі, аби воно вийшло гарним та великим.

Білошапко Ростик – все спочатку.

П'ятниця, 13 червня, 2014
Дуже сумним виявився початок літа для нашого Ростика Білошапко. Хлопець повернувся в лікарню з рецидивом. Це стало важким ударом і для хлопця, і для батьків і для нас. Ростик тільки почав звикати до нормального життя і знову лікарняна палата і хімія.

Просте орігамі на Дністерській 27!:)

Середа, 11 червня, 2014
Зазвичай слово "орігамі" викликає досить передбачувану реакцію серед наших діток: " У мене точно не вийде!", "Я не зможу". Такі та багато інших фраз почули і цього разу. Проте ми вкотре переконали малят із гематології та хірургії Львова, що у цій техніці нічого складного немає. Вони перевірили свої орігамі вміння, створюючи котиків та песиків.

Тетянка Дзюба – і знову Віфенд!

Понеділок, 09 червня, 2014
Наша тендітна і водночас сильна дівчинка Тетянка Дзюба продовжує боротись з рецидивом – цієї весни дівчинка повернулась в гематологію ЗУСДМЦ. Таня пройшла перший блок протоколу і увійшла в ремісію.

Гікамтин для Андрійка Мізуна – допоможіть оплатити!

Понеділок, 09 червня, 2014
Андрійко Мізун проходить лікування у хірургії ЗУСДМЦ. Малюк пройшов 10 блоків хімії і променеву, бувало по всякому, та Андрійко вперто боровся – він надзвичайно жвавий, веселий і цікавий до всього хлопчик, безперечно таке прагнення жити дуже допомагає! Та коли малюк вже майже досяг фінішної прямої – хвороба почала прогресувати.

Реактиви для метотрексату. Львів.

Четвер, 05 червня, 2014
Так сталось, що в силу особливостей нашої роботи ми знаємо багато різних речей.

Віталік Лесюк – ще один курс хіміотерапії!

Середа, 04 червня, 2014
Віталік Лесюк зараз вдома, відходить від попереднього курсу хіміотерапії і готується до наступного.

Африканська черепашка:)!

Вівторок, 03 червня, 2014
Незвичною тишиною зустріли нас цієї дощової суботи гематологія та хірургія Львова . Та надпис "Карантин" розставив все на свої місця: багатьох дітей відпустили додому, а тим хто лишився у лікарні бажано лишній раз не виходити із палати. Та незважаючи на це та непроглядну пасмурність, нам вдалось принести трішки тепла у ці відділення. А все завдяки запропонованій темі - ми малювали яскравих африканських черепашок, і прикрашали їх пофарбованим пшоном.

Пилипчак Олег – потрібна допомога!

Понеділок, 02 червня, 2014
У Львові проходить лікування 17-ти річний Олежик Пилипчак. У хлопчика хронічне захворювання нирок V стадії і рано чи пізно йому знадобиться пересадка нирки. Власне, хлопчик вже з грудня місяця на діалізі…