Про нас

Хто ми

В умовах повномасштабної війни, ми працюємо на перемогу, але і надалі опікуємося важкохворими дітьми.

Завдяки Вам ми не припиняємо дбати аби  українські діти мали усе необхідне для якісного  і комфортного лікування вдома. Також ми розуміємо, що все це можливо завдяки нашим ЗАХИСНИКАМ, тому дбаємо про їх максимальну медичну безпеку особисту,  та допомагаємо медичним закладам, які лікують українських військових.  

 

Про фонд

БФ “Крила надії”  існує 17 років. І весь цей час дбає щодня про надання допомоги важкохворим  дітям Західної України. За цей час втілено десятки великих і малих проектів: за Ваші кошти придбано  найновіше обладнання, облаштовано операційні та створено нові відділення, покращувалися умови перебування, допомогу отримали сотні дітей.

Ми гнучкі до викликів, тому в час пандемії змогли якісно дбати про дітей-пацієнтів і надавати допомогу  медпрацівникам та дорослим.

Новим викликом є збереження дитинства та повноцінного якісного лікування дітей у час повномасштабної війни і забезпечення тактичною медициною наших захисників.

 

Наші цінності

✔️Довіра: ми довіряємо і цінуємо довіру зі сторони благодійників, пацієнтів та їх родичів, установ охорони здоров’я, волонтерів та усіх партнерів. Стараємося розбудувати і утримати довірливі відносини між ними.

✔️Прозорість: дотримуємося прозорості в управлінні фінансами, у тому числі що стосується надходження та видатків благодійних внесків.

✔️Доступність: надаємо допомогу та створюємо умови для лікування усіх дітей-пацієнтів на засадах рівності.

✔️Ефективність: надаємо максимально ефективну допомогу в лікуванні, яка доступна за даних конкретних умов.

 

Діяльність фонду

Ми мріємо і робимо все можливе аби кожна дитина мала доступ до якісного лікування і можливість залишатися при цьому дитиною.

Ми створюємо гідні умови для лікування, підтримки і соціалізації важкохворих дітей, змінюємо законодавство в їх інтересах, а також формуємо культуру конструктивної благодійності та волонтерства. 

 

Наша історія

Діяльність фонду розпочалася у 2005 році  із особистої ініціативи Наталії Ліпської — вона приходила у відділення дитячої гематології, однієї з львівських лікарень, щоб проводити творчі заняття. Згодом почала займатися пошуком ліків для важкохворих дітей та коштів на їх придбання, залучаючи друзів та знайомих.

Батьки ділилися між собою інформацією, що є спосіб знайти рятівні ліки, які так потрібні їхнім дітям. Тож запитів більшало, а можливості Наталі та друзів поступово вичерпувалися. Тоді настав час братись за справу у зовсім інших масштабах. Таким чином у 2007 році народився благодійний фонд «Крила надії», а з ним — безліч проектів та роки цікавої, складної і водночас фантастичної роботи.

 

Наші пріоритети

Допомога дітям, які захворіли на рак або потребують трансплантації органів є нашим основним напрямком роботи. Він включає адресну підтримку, закупівлю ліків та обладнання в дитячі лікарні, навчання медиків та створення умов для якісного лікування дітей в українських лікарнях, на батьківщині.

Ми не залишаймося осторонь суспільних викликів та життя нашої країни. Під час Революції Гідності та з початком російської військової агресії у 2014 р., під час пандемії COVID-19 та з перших днів повномасштабного російського військового вторгнення свою працю та можливості ми присвячуємо тим, хто потребує нашої підтримки та допомоги.

Творимо системні довгострокові зміни. Якщо лікування десяти українських дітей за кордоном обходиться державі стільки ж, як створення нового відділення, яке лікуватиме десятки дітей щороку, то чому б його не створити? За останні десятиліття ставлення до раку та інших складних захворювань змінилося з «це не лікується» до «будуть кошти, буде шанс на життя». І ми робимо все можливе, що цей шанс був доступний кожній українській дитині, яка захворіла.