Новини

Новорічні листівки із ЗУСДМЦ:)

Понеділок, 10 грудня, 2012
Вважаєте зарано?:) А ось календар та сніжна, морозяна погода «кажуть» нам, що час для новорічного handmade вже настав. Розпочали зимові заняття із створення привітальних листівок, аби присвятити його тим людям, що хоч і знаходяться на відстані, проте думками з нами. Творче принесло у відділення гематології та хірургії святковий настрій, та це лише початок:). Попереду ще багато новорічних вражень! Та про все по черзі:).

Гарькавий Нікіта – 15000 гривень на ПЕТ.

Четвер, 06 грудня, 2012
2 січня 2013 року Нікіту чекають на ПЕТ-сканування у Варшаві. Вартість обстеження 4500 злотих.

Андрій Пахолюк – найкращі новини!

Четвер, 06 грудня, 2012
Андрій Пахолюк вже вдома,19 листопада його прооперували.

Львів.Сети для тромбоконцентрату. 25000 гривень.

Понеділок, 03 грудня, 2012
Колись давно, довгих п’ять років тому, я знала про донорство лише те, що воно є і що воно потрібно. І що коли людям, які втратили багато крові після травм, аварій чи під час операцій, потрібне переливання, то з’являються героїчні люди з гордим іменем Донори і діляться своєю кров’ю, рятуючи чиєсь життя. Ось так просто і зрозуміло.

Індіанські племена у львівській лікарні:)

Понеділок, 03 грудня, 2012
Танцююча хмара, Яструбине око, Говорячий з вітром, Ведмежий зуб, Покахонтас:) .. Саме такі імена цієї суботи почесно носили наші малюки із Дністерської:). А ці етнічні перетворення відбулися завдяки створенню індіанських головних уборів. Для втілення цієї ідеї нам пригодилися – пір’я (куди ж без нього, коли ми говоримо про жителів американський прерій), кольоровий картон, різнобарвні фігурки із полімерки, і такий улюблений нами двосторонній скочт!

Львівські новини.

Четвер, 29 листопада, 2012
У ЗУСДМЦ на сьогодні дуже багато нових діток, яким надзвичайно потрібна допомога та підтримка.