Новини

Просто дихати!

Вівторок, 25 квітня, 2017
Дуже часто, коли ми розповідаємо знайомим про наших підопічних з муковісцидозом, розмову переривають фразою “Муко що?”. Діагноз, про який у світі знають змалку, в нас викликає лишень непорозуміння і море запитань.

Онкоспар або 85 тисяч гривень на двох красунь!

П'ятниця, 21 квітня, 2017
Ми часто стикаємось з тим, що препаратів може не бути в лікарні, в продажі, в країні. Це не є щось надзвичайне – так буває. Є препарати, які можна замінити іншими, або дешевшими аналогами, або дорожчими. Є препарати, які не заміняються. А буває, що на препарат алергія – тоді його можуть замінити на дорожчий аналог.

Свята пройшли, а проблеми залишились.

Середа, 19 квітня, 2017
Як і до пасхальних вихідних, на сьогодні наші Павло та Христинка не забезпечені Пульмозимом, препаратом, що допомагає пацієнтам з муковісцидозом вільніше дихати. А нашому Ігорку Безусу необхідно пройти курс лікування антибіотиком.

Пульмозим у великодній кошик!

П'ятниця, 07 квітня, 2017
У кожного своє підготування до пасхальних свят: хтось прибирає оселю, хтось вже розписує писанки, а дехто шукає кошти на препарат:(

Львівські новини.

Середа, 05 квітня, 2017
У Львові краса і весна, можна втратити розум від запаху бруньок і квітів, та осліпнути від яскравої зелені трави! Саме так хотілось би розпочинати твір під назвою «Львівські новини». І комусь ця весна дійсно запам’ятається тим п’янким ароматом і ніжною першою зеленню там, десь в паралельному світі, за вікном лікарняної палати…

Христя Страдомська: час жити!

Вівторок, 04 квітня, 2017
НЕРОДИННА ТКМ ЗАКОНДОНОМ!!! Христі 13 років, і майже всі вони пройшли у лікарняних палатах.

Безус Ігор: виснажений фізично, але сильний духом.

П'ятниця, 31 березня, 2017
“Коло моїх друзів постійно зменшується, скоро, напевно, їх зовсім не буде. Навіть не знаю, що про себе сказати, один день схожий на інший, немає якоїсь крутої історії, аби вразити”. Ось так пише нам Ігорко Безус.

Пітер Пен, що мріє вирости!

Середа, 29 березня, 2017
Всі знають казку про Пітера Пена – хлопчика, який назавжди залишився дитиною? Так от, у нас є свій «Пітер Пен» - Король Тарас, хоча – це не він не захотів вирости, це так склалось. Тарас переніс важке лікування від раку - хвороба відступила, вже 5 років Тарас у ремісії, та віддалені наслідки лікування виявились несподіваними…

Ботокс для Насті або що може бути красивіше здоров’я?

П'ятниця, 03 березня, 2017
Насті 17 років, вона весела, усміхнена і дуже життєрадісна дівчинка! За її посмішкою зовсім не видно ні напружених м’язів, ні спастики шиї, ні судом. Лише, якщо придивитись, то стає помітно, що цій сонячній дівчині важко ходити та координувати свої рухи.

Король Тарас – я дуже хочу вирости!

Вівторок, 28 лютого, 2017
Пам’ятаєте маленького хлопчика з сором’язливою усмішкою? Так, це Король Тарас. Тільки насправді він зовсім не маленький, а цілком навіть дорослий, однак, через низький зріст і тендітний стан і не скажеш, що йому вже майже 15 років!