Новини

Ангелінка продовжує лікування

Четвер, 19 березня, 2009
Після довгоочікуваного МРТ і поїздки в Київ хочеться втішити всіх хорошою новиною. Після променевої терапії і хімії пухлина Ангелінки Сухецької зменшилась в розмірах. Отже, лікування дає хороші результати.

Величезна подяка від наших діток

Понеділок, 16 березня, 2009
Прунчак Володя і його батьки висловлюють величезну подяку всім небайдужим людям, що відгукнулись на прохання допомогти хлопчику...

Коротко про наших діток

Четвер, 12 березня, 2009
Новини 13.03.2009

Брич Володимир

Понеділок, 09 березня, 2009
Знайомтесь, Володимир Брич. Володі 19 років, він студент Львівського національного медичного університету, майбутній стоматолог. Володя веселий, компанійський хлопець,має багато добрих друзів, дуже любить активний відпочинок, слухати музику і водити машину, і все було б чудово, як би не хвороба. У Володі мієлодиспластичний синдром і йому потрібна неспоріднена ТКМ.

Молодняк Роксоляна

Вівторок, 03 березня, 2009
У Львові почалась справжня весна, тепла і сонячна, а разом із весною прийшла прекрасна і довгоочікувана звістка – Молодняк Роксоляну виписали з лікарні!

Ангелінка чекає на МРТ

П'ятниця, 27 лютого, 2009
Місяць тому Ангелінка Сухецька закінчила другий блок, але їй ще не зробили МРТ. На щастя, причина не в здоров’ї дівчинки. Причина в тому, що томограф в луцькій лікарні вже місяць є несправним. Обіцяють, що з березня він запрацює. Звичайно, можна було б зробити МРТ в м. Рівне, але їхній томограф є старий, і процедура триває не 8 а 35 хвилин, і потрібно вводити наркоз, а в Ангеліни слабке серце. Отож, батьки вирішили не ризикувати здоров'ям донечки і почекати на «свій» апарат.

Наши новости

Четвер, 26 лютого, 2009
Наши новости

«Я МАЮ НАДІЮ» Акция 15 февраля во Львове

Вівторок, 24 лютого, 2009
15 февраля во Львове на проспекте Свободы прошла наша традиционная акция со свечами «Я МАЮ НАДІЮ» ко Дню ребёнка с онкологическимими заболеваниями. Такие акции давно стали привычными для львовян, проводим мы их весьма регулярно и очень рады и благодарны, что в этот раз нашу инициативу так здорово и красиво поддержали в других городах Украины, где тоже зажигали свечи на центральных площадях, чтоб обратить внимание обычных прохожих на проблемы детской онкологии.

Хорошие львовские новости

Четвер, 12 лютого, 2009
Хорошие львовские новости

Сильные духом

Понеділок, 09 лютого, 2009
Есть люди , думая о которых невольно улыбаешься. Я всегда улыбаюсь , думаю о Наташе и ее дочке Настеньке. И уж общение с этими милыми девушками – это настоящее удовольствие. Наташа—это положительный заряд оптимизма и радости.