Новини

З 1 квітня!:)

Неділя, 13 квітня, 2014
Гучний дитячий сміх – це далеко не те, що ми зазвичай чуємо, перебуваючи у відділеннях лікарні… А як ми знаємо, без позитивного настрою і лікування іде важче. Тому не могли оминути таке маленьке свято, як день сміху:)! Зустріли його, як це традиційно повелось, виготовляючи кумедні окуляри і звісно ж із усмішками на обличчях!

Дитяча лікарня на Орлика СОС!!!

Вівторок, 08 квітня, 2014
В ІІ хірургії КМДКЛ на вулиці Орлика проходять лікування найменші з наших підопічних. Сюди потрапляють немовлята з вродженими патологіями (вадами печінки, жовчовивідних протоків, стравоходу, внутрішніх органів і т.д.). Наразі наші найменшенькі ризикують залишитись без ліків.

Лесюк Віталік – у вівторок наступний бій.

П'ятниця, 04 квітня, 2014
Віталік Лесюк успішно пройшов перший курс післяопераційної хіміотерапії Іринотеканом і поїхав відпочивати додому.

Сестрички Старости - 11200 грн на двох!

Четвер, 03 квітня, 2014
У відділенні педіатрії ЗУСДМЦ вже два роки проходять лікування дві сестрички з теплого і сонячного Закарпаття – Галинка і Лізочка Старости. Дівчаткам 8 і 6 років відповідно, і у обох вроджене генетичне захворювання – Муковісцидоз. Лише два роки тому, дівчаткам встановили діагноз, до того не могли ніяк виявити, що ж з сестричками не так.

Ми це зробили! ІТ-Миколай 2013 – підсумки.

Четвер, 03 квітня, 2014
Отже, підводимо підсумки благодійної акції «ІТ Миколай 2013» яку вже другий рік поспіль наш фонд проводить спільно з львівськими ІТ компаніями.

День лимона:)!

Середа, 02 квітня, 2014
Відтепер 15 березня у нас - день Лимона. Чому? Читайте далі.

Весняний скрапбукінг:)!

Вівторок, 01 квітня, 2014
Не за горами весняні свята, а отже і час привітань та маленьких подарунків:). Для таких подій завжди будуть актуальними листівки, створені від щирої душі. Власне над їхнім виготовленням і працювали дітки із гематології та хірургії Львова цієї суботи.

Різнобарвні буси:).

Вівторок, 25 березня, 2014
«Ця бусинка буде рожевою, друга - зеленою, а цю в забарвлю у жовтенький» - у такому дусі проходило заняття у суботу, коли діти із гематології та хірургії Львова створювали браслети із дерев’яних бус. Дівчатка робили їх для себе, а хлопчики – для сестричок та мам.