Новини

Їжа для дітей: історія Софійки

Вівторок, 13 жовтня, 2020
Софії 17. Як і її однолітки, вона вільно серфить хвилями інтернету, переглядає кумедні чи пізнавальні відео на ютубі, спілкується в соціальних мережах.

Фотовиставка до всесвітнього дня хоспісів та паліативу

П'ятниця, 09 жовтня, 2020
Можливо, вони живуть по сусідству. За інших обставин ваші діти разом бігали б на майданчику чи влаштовували перегони на велосипедах. Але у вас не було нагоди познайомитися і дізнатися про їхні хобі, смаки та улюблених кіно-героїв.

Реформа служби крові.

Четвер, 08 жовтня, 2020
В Україні відбудеться реформа служби крові. Минулого тижня ВРУ проголосувала за важливий законопроєкт №3648 "Про безпеку та якість крові та компонентів крові".

Дефібрилятор для ЗУСДМЦ.

Вівторок, 06 жовтня, 2020
Днями ми передали у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр новий дефібрилятор, а сьогодні дізналися, що його вже вперше використали для порятунку життя дитини.

Унікальний лапороскопічний інструмент вже у ЗУСДМЦ

П'ятниця, 18 вересня, 2020
Впродовж 10 місяців тривав проект по вибору, збору коштів, придбанню, поставці і апробації лапароскопічного обладнання для онкохірургії Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, і от воно вже в лікарні і на ньому проведено першу складну операцію!

Про Hair for Share

Понеділок, 14 вересня, 2020
Ви часто цікавитеся, що відбувається з вашим волоссям після того, як ми його отримуємо. Як бачите на фото, усі ваші дбайливо загорнуті хвостики ми сортуємо за кольором і довжиною та передаємо майстриням-пастижерам для пошиття перук. На виготовлення однієї перуки йде волосся 3-4 донорів. Кожен такий пучечок волосся має важливу місію – додавати впевненості тим, у кого її забрала хвороба.

Кошти для Софійки зібрано!

П'ятниця, 11 вересня, 2020
Люди, ви – неймовірні! Необхідну суму для Софійки, яка перебуває в реанімації Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит зібрано менш, ніж за добу!

14-тирічна Софійка потребує термінової допомоги!

Четвер, 10 вересня, 2020
Дічинка зараз перебуває в реанімації Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит.

Життєвонеобхідні розчини для Сніжанки.

Понеділок, 07 вересня, 2020
Сніжанці 2,5 рочки. Її історія життя на діалізі розпочалася у листопаді 2018-го року. Дівчинка народилася здоровою, але в 11 місяців захворіла на кишкову інфекцію, яка дала ускладнення (ГУС), внаслідок чого відмовили одразу обидві нирки. З того часу її життя залежить від діалізу, який проводиться 6 разів на добу.

Розчини для Міланки

П'ятниця, 04 вересня, 2020
Коли вона посміхається , неможливо не посміхнутись у відповідь. Сонячна, весела дівчинка, яка з народження бореться за життя. Коли Міланці було 2,5 роки, її єдина нирка відмовила і з того часу підтримується завдяки щоденним процедурам перитонеального діалізу.