Назар Адріяна

 

Назар Адріяна Юріївна, 12.12.2006 р.н., 3 роки.
Діагноз: гостра лімфобластна лейкемія.
 
Адріянці три рочки, дівчинка проходить лікування у відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Адріяна дуже світла і усміхнена дівчинка, любить спілкування, майже рік з радістю проходила в дитячий садок, поки в кінці квітня 2010 несподівано не захворіла на запалення легенів.
Батьки звернулися з дитиною у Львівський ОХМАДИТ, там дівчинка провела 10 днів і її виписали додому. Проте через тиждень Адріянка повернулася до лікарні з дуже високим ШОЕ.
Після цього їх вже відправили на обстеження на Дністровську у відділення гематології, де поставили діагноз і відразу почали лікування. Малечі призначено пройти три протоколи. На сьогодні вона закінчила тільки першу частину першого протоколу. Потім дуже сильно впали аналізи, і продовжувати хімію поки не виходить ...
Зараз Адріана в лікарні, їй вводять Біовен моно 5% 50 мл. Як тільки аналізи достатньо піднімуться, продовжать хіміотерапію.
Адріяна живе в селі Оброшино Львівської області з мамою, татом і любимою сестричкою Анею, яка старша за Адріянку на 3,5 роки. Дівчинка дуже любить танцювати, слухати музику, чудово ладнає з іншими дітками, з якими дуже любить бавитись. Любить розмальовки, відвідує наші творчі заняття у відділенні, ну, і останнім часом улюбленою грою Адріянки стало «лікувати іграшки».
 
 
Основна частина лікування у Адріяни ще попереду. Багато препаратів, той же ж Біовен моно, батькам доводиться купувати самим. 3-4 флакончика обходяться в 2100 - 2800 гривень, це відчутно для звичайної сім'ї, де є ще одна маленька дитина. Та й препарати основної хімії теж не завжди є у лікарні. Тому, ми звертаємося з проханням допомогти Адріянці пройти лікування. Вона дуже життєрадісна дівчинка і в неї обов'язково все буде добре!
 
Новини: