Мудрак Віолетта

Мудрак Віолетта, 25.03.2011 р.н.
Діагноз: нейробластома правого наднирника.

Новини: 19.08.2011.   12.08.2011.   12.07.2011.   25.03.2011.

У відділенні хірургії ЗУСДМЦ проходить лікування малеча з дуже гарним ім'ям Віолетта. Крихітці лише три місяці. Коли манюні був місяць від народження, вона потрапила в Охматдит з бронхітом. Саме тоді на УЗД помітили утворення в правому наднирнику. Дівчинку  відправили в ЗУСДМЦ, там прооперували.

Лікар-онколог дуже сподівалася, що Віолетта не їх пацієнтка, але ще до результатів гістології все було дуже схоже на нейробластому ... На жаль, гістологія це підтвердила.

Віолетточка вже пройшла перший курс хімії, який тривав вісім днів, і вісім днів мама безвилазно була біля донечки. Мама в лікарні одна з дитиною, тато вдома, там залишилася сестричка Вероніка 7 років. Так вийшло, що відвідують їх дуже рідко, а допомога дуже потрібна.

Надалі у Віолетти продовження хіміотерапії. Препарати поки є у відділенні, але памперси, пелюшки і серветки дуже потрібні. Ще дуже потрібні донори 2 (-) на тромбоконцентрат - якщо ви можете стати донором для малечі, будь ласка, зв'яжіться з мамою або з нами. Тромбоконцентрат може знадобитися в будь-який момент, адже Віолетта зовсім крихітка ...