Коробка хоробрості

 

Щоденні крапельниці та аналізи — це невід’ємна частина лікування онкології, проте далеко не безболісна. Ми встановили чарівні скриньки хоробрості, щоб кожен маленький супер-герой після неприємної процедури у ній міг обрати собі приз за сміливість та терплячість.

 

Скринька хоробрості допомагає дітям здолати страх перед лякаючою процедурою, а медсестрам і лікарям дає змогу більш швидко і безпечно провести необхідні маніпуляції.

Дякуємо усім, завдяки кому ми наповнюємо скриньки хоробрості новими іграшками та додаємо сміливості нашим підопічним в боротьбі з хворобою.

Для неперервного роботи чарівник скриньок потрібно 50-100 іграшок щомісяця. То ж і у вас є нагода долучитися до її наповнення.

Як долучитися і куди приносити іграшки ?

Надіслати іграшки на адресу: «Нова пошта», м.Львів, склад 5, БФ «Крила надії".  Тел.++380-96-311-3436, Любов Возняк, координаторка ініціативи «Скринька хоробрості».

 

Які іграшки можна класти в коробку хоробрості ?

 

Іграшки мають бути обов'язково нові, невеликі (вміщатися в дитячі долоньки) і безпечні (без гострих країв, з якісних матеріалів, без запаху). Це можуть бути маленькі літачки/машинки/мотоцикли, поні і різноманітні звірятка, маленькі і різнокольорові м'ячики, лялечки/пупсики/фігурки, герої популярних мультфільмів, головоломки і складалки, брелочки до мобільних телефонів.

 

ВАЖЛИВО !!! Просимо не приносити іграшки в лікарню.