Коробка хоробрості

Коли дитина попадає в лікарню навколо неї починає відбуватися багато нових і незнайомих речей.  Обстеження, маніпуляції, аналізи є невід‘ємною складовою успішного лікування. Проте для дитини  вони не завжди є комфортними і часом можуть навіть  лякати. Щоб маленькі герої без сліз та тривалих вмовлянь пройшли обов’язкові процедури  їм  на допомогу приходить  “Коробка хоробрості” - спеціальна скринька в якій знаходяться казкові подарунки за мужність.  І кожна дитина,  заходячи на процедуру знає, що після того, як він простягне руку медичній сестрі для здачі крові чи іншої маніпуляції - зможе обрати собі подарунок за сміливість та терплячість.

Така от місія "Коробок хоробрості" – додавати сил та допомагати в лікуванні!

А для  того, щоб “Коробка  хоробрості” безперервно наповнювалась і допомагала маленьким пацієнтам дитячих лікарень долати страхи, нам потрібно щомісяця покласти  300-500 невеликих іграшок у кожну коробку.  Зараз у нас 30 таких коробок, а отже іграшок треба багато.

Долучайся до наповнення “Коробки хоробрості” і твоя щедрість допомагатиме дітям боротися зі страхами.

Що для цього потрібно?

✅ Придбати невелику іграшку, без гострих деталей, яка поміститься в дитячій долонці, та надіслати нам на адресу: Львів, відділення Нової Пошти № 24, БФ «КРИЛА НАДІЇ», +380 730 083 732

✅ Ініціювати збірку іграшок або коштів у себе на роботі та передати іграшки чи кошти Фонду.

✅ Переказати благодійний внесок із призначенням платежу «Коробка хоробрості» на реквізити Фонду і за зібрані кошти ми укомлектуємо коробки хоробрості для дітей в лікарнях https://www.krylanadiyi.org.ua/info/rekvizyty

 

Які іграшки можна класти в коробку хоробрості ?

 

Іграшки мають бути обов'язково нові, невеликі (вміщатися в дитячі долоньки, 7*7 см) і безпечні (без гострих країв, з якісних матеріалів, без запаху). Це можуть бути маленькі літачки/машинки/мотоцикли, поні і різноманітні звірятка, маленькі і різнокольорові м'ячики, лялечки/пупсики/фігурки, герої популярних мультфільмів, головоломки і складалки, брелочки до мобільних телефонів.

 

ВАЖЛИВО !!! Просимо не приносити іграшки в лікарню.

Подарувати дитині усмішку може кожен, адже одна наповнена «Коробка хоробрості» — це цілий місяць без страху для наших маленьких підопічних. Англомовна версія сторінки тут.

 

  

 

*даний спосіб прийому платежу виконується через LiqPay