Черкавський Михайло

Черкавський Михайло, 18.11.2007 р.н., 2 роки 10 місяців.
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору справа високого ступеню ризику з двосторонніми Мts параорбітальной ділянки та Мts в кістковий мозок 4 стадії.
 
Новини:  14.09.2011   25.03.2011   28.01.2011   24.01.2011   28.12.2010   24.11.2010   12.11.2010   24.09.2010

            Михайлику немає ще й 3 років. Він допитливий, активний і самостійний хлопчик, за яким потрібне око та око. Незважаючи на страшний діагноз, Михайлик розважає себе в лікарні, як тільки може - веселиться, бігає, стрибає, варто мамі тільки зазіватися! І не подумаєш навіть, що такий непосида може бути хворим.
            Але, на жаль, це так. Захворів Михайлик минулої зими, в грудні 2009 року. Малюк був дуже слабеньким, блідим, з високою температурою. Батьки звернулися до «ОХМДТ», там виявили пухлину і направили в ЗУСДМЦ у відділення хірургії, де хлопчику діагностували нейробластому заочеревинного простору з метастазами.
            За останні 10 місяців Михайлик переніс 9 блоків перед операційної хіміотерапії, саму операцію у Львові, та 2 блоки після операційної хіміотерапії топотеканом. Бувало по-всякому - і аналізи падали, і в реанімацію попадали ...
            Попереду у Михайла півроку підтримуючої хіміотерапії препаратом Роаккутан 20 мг. Вартість упаковки близько 700 гривень, на один місяць буде йти 3 упаковки, а місяців таких буде 6.
            Сім'я змушена просити про допомогу, так як оплатити курс Роаккутану вони не зможуть - за 10 місяців лікування фінансові запаси сім'ї неабияк виснажилися, адже все лікування вони тягнули самі. Ми допомогли їм тільки з топотеканом, який купувався для Федис Іллі, але через велике дозування, більша частина препарату неминуче пропадала, тому, флакон ділився для двох хлопчиків, благо на курс вони заступали одночасно.
            Спостерігаючи за Михайликом, ловиш себе на думці про «вічний двигун» - стільки в дитині невгамовної енергії. Ще Михайлик завжди усміхнений і добрий хлопчик, і дуже любить малювати, просто до фанатизму! Коли дитина захоплюється, розмальованими виявляються не тільки альбом, а й простирадло ліжечка, стілець і навіть стіни палати ... Віддуватися перед персоналом, звичайно ж, доводиться мамі, але що тут поробиш, якщо в альбомі так мало місця!
            Михайлик закінчив основне лікування, але попереду ще підтримуюча хіміотерапія, яку теж потрібно пройти. Сім'я дуже сподівається на допомогу небайдужих людей.