ІТ- Миколай 2021

 

Багато років поспіль ІТ спільнота у рамках проекту «ІТ- Миколай» долучається до створення якісних умов для лікування онкохворих дітей у Львові. Уже дев'ять років завдяки зібраним коштам разом з вами ми закуповуємо найсучасніше обладнання, яке допомагає дітям перемагають рак.

 

Цього року ми вирішили зосередитися на проблемі дітей, які потребують хірургічної допомоги в процесі лікування.

 

Щороку більше 500 дітей з усієї Західної України проходять лікування у Львові у відділенні хірургії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Більша частина – це діти з онкологічними захворюваннями.  В процесі лікування вони потребують якісної діагностики та часто проведення операційних втручань. Але для того, щоб ця діагностика і операції відбувались на найвищому світовому рівні, замало фаховості лікарів, потрібне ще відповідне сучасне обладнання. Також, оскільки лікування онкології довготривале і діти по декілька місяців можуть не виходити зі своєї палати, - надзвичайно важливо, щоб палата була максимально затишною, комфортною і безпечною.

 

У 2021 році,  «ІТ- Миколай» має три мети:

Мета 1. Рентгенпроникний операційний стіл. Завдяки цьому обладнанню скоротиться час хірургічних втручань, з’явиться можливість проведення операцій з використанням рентген дуги( апарат дозволяє робити чіткі знимки в режимі реального часу. Завдяки чому, хірург може відстежувати процес та вносить корективи у ході операції).


Мета 2. Діагностичне обладнання для цитоскопії і бронхоскопії. Воно дає змогу якісно та швидко проводити маніпуляції та обстеження  бронхіального дерева,  видалення сторонніх тіл, санації(очищення) при запальних захворюваннях для дітей з онкозахворюваннями,  хворих на муковісцидоз, дітей з трахеостомами. Також це обладнання дає можливість проведення цистоскопії(ендоскопічний метод діагностики, завдяки якому можна оглянути слизові оболонки уретри і сечового міхура) невідкладно при потребі.


Мета 3. Реконструкція палат у відділенні хірургії. Підвищення інфекційного контролю (чисті стіни, чисті санвузли з наявністтю теплої води постійно,  зменшення кількості пацієнтів в палаті). Покращення психологічного стану дитини і пришвидшення одужання.


 

Запрошуємо долучитися, і нехай велика мрія – якісне лікування для онкохворих дітей в Україні – стане реальністю!


Як долучитися?

🧩 Індивідуальний учасник: зробити благодійний внесок у розмірі одноденної заробітної плати.

🧩 Учасник-компанія: подвоїти внесок своїх працівників.

🧩 Учасник-компанія: зробити благодійних внесок у довільному розмірі.


Реквізити для підтримки ініціативи ІТ-Миколай’21

🎄 для клієнтів Приватбанк 5169330519979451

🎄 для переказів з інших банків

IBAN UA 663052990000026004041019695   код ЄДРПОУ 35620901 БФ «КРИЛА НАДІЇ»

🎄 https://www.liqpay.ua/en/checkout/card/i37487227304

Призначення платежу – ІТ-Миколай